NeWorld

Nauja vartotojų informacijos ir autorizacijos sistema

by neworld on Spa.03, 2007, under NeWorld

Taigi seniai neberašiau nieko apie žaidimą. Tai norėčiau aprašyti vieną naujovę, kuri padės užtikrinti vartotojų saugumą, tuo pačiu sistemos stabilesnį, patikimesnį vaikimą.

Pirmas tas dalykas jog slaptažodžiai nuo šiol šifruojami taip, jog niekas negalės iššifruoti jūsų slaptažodžių jeigu jie nutekėjo. Šios funkcijos pasekoje slaptažodžių priminimo funkcija nebegali veikti. Taigi priminimo funkciją pakeičiau į slaptažodžių pakeitimo funkciją kurios principas toks:

  • Nusiunčiant serveriui užklausą parašę savo pašto adresą
  • Gaunate laišką su nuoroda
  • Ją paspaudžiate ir atsidaro langas, kuriame galite pasikeisti slaptažodį
  • Rašote naują slaptažodį, ir jei jis atitiks formatą, slaptažodis bus pakeistas, o raktas ištrintas, kad kas nors kitas negalėtų pasinaudoti jūsų raktu ir vėl pakeisti slaptažodį.

Taigi kaip matote, jeigu norite pakeisti pamirštą slaptažodį, jums reikalingas pilnai veikiantis pašto serveris (gmail.com, yahoo.com ir daugybė kitų), tačiau netiks pašto serveriai kurie labai paranojiškai filtruoja kiekvieną laišką (one.lt, aol.com). O kas slaptažodžiai nebūtų siuntinėjami veltui į nekorektiškai veikiančias dėžutes, nuo šiol visi useriai turės patvirtinti savo paštą. Nepatvirtinę vistiek galės žaisti, tačiau jie matys pranešimą apie tai ir negalės pasikeisti slaptažodžio. Jeigu toks vartotojas nesirodys mėnesį, jis bus ištrintas, kadangi laikysiu jog jis pamiršo slaptažodį, o pašto adresas vienintelis būdas jį pakeisti.

Tiesa, kadangi visiems vartotojams panaikinau jų seną patvirtinimą (kurie buvo), tad visi vartotojai turės patvirtinti savo adresą dar sykį, o kurie nepatvirtino negalės atkurti slaptažodžių, nors adresas ir geras. Taigi, parašius laišką su prašymu į admin [eta] neworldwar [dot] com iš pašto, kuris buvo nurodytas jūsų vartotojui, aš įdėsiu naują slaptažodį, kuriuo pasijungę galėsite pasikeisti į jūsų norimą slaptažodį, bei patvirtinti paštą.

Ačiū už dėmesį, gero vakaro.

:, , , , ,

5 Comments for this entry

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!