NeWorld

Žaidimo sausio mėnesio ataskaita

by neworld on Vas.04, 2008, under NeWorld, Žaidimas

Manau metas būtų parašyti pirmąją ataskaitą savo žaidimui :) .

Taigi bendra lankomumo, statistiką būtų tokia:

Per dieną serveris fiksuoja ~350 vizitų, tačiau hey rodo tiktais: ~133.
Toliau, serverį pasiekia ~7636 užklausų per valandą, tai daugiau kaip dvi užklausos per sekunde. Serveris gali “pavežti” ir daugiau.

Žaidimas sunaudoja ~5GB srauto, o tai yra senojo plano limitas, gerai kad nepagailėjau papildomų 5lt/mėn. Rezerve dar turiu 5GB. Tiesa chatas sunaudoja 8% viso srauto, radaras 4%. Labai seniai įdėtas 10 klasės matematikos egzamino atsakymai vis dar yra aktyviai atsisiunčiamas. Sausio mėnesį atsisiuntė 186 sykius, tačiau dėl srauto nerimauti neverta, jo sunaudojama tik 0.37%

Iš kur žmonės ateina į mano žaidimą nepasakysiu, nes serverio skaitliukas užskaito ir paveikslėlių parodymus (t.y. reklamos parodymus). Tačiau galiu pasakyti, kad iš google atėjo 461 žmonės, daug, tačiau abejoju ar daug jų pasiliko. Populiariausi raktažodžiai susiję su žaidimo pavadinimu, tad akivaizdu jog daugelis ateina jau žinodami apie žaidimą.

Be to džiugiu pranešti kad 53% žaidėjų naudoja Firefox, 34% Internet explorer, 13% opera. Gaila kad vis nepavyksta pataisyti klaidos, dėl kurios opera užlūžta tam tikrose puslapio vietose.

Daugiausiai žaidėjų yra Lietuvoje, net 97%, toliau seka Anglija su savo 1,3%, o likusiais 1,7% dalinasi begalės kitų valstybių, įtariu jog serverio skaitliuko sena IP adresų pagal valstybes duomenų bazė, arba mano žaidimo banerį pamato daugybę žmonių užsienietiškuose tinklapiuose, net nesuprasdami kas tai per žaidimas. Taigi šitie vartotojai tik veltui naudoja serverio resursus :)

Taigi tokia statistika, vasarį tikiuosi pamatyti geresnių rezultatų.

P.S. šis mėnuo turi 29 dienas, tad visus gimusius paskutinę šio mėnesio dieną sveikinu 4 kartus :)

:, ,

Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!