NeWorld

Naršykliniai paveikslėlių editoriai

by neworld on Vas.16, 2008, under Internetas

Esu internete matęs ne vieną naršyklių editorius skirtus redaguoti arba/ir kurti paveikslėliams. Vieni skirti sukurti sukurti animuotiems ajax loaderiams, kiti panašūs į photoshopą. Nors šitie editoriai neprilygsta asmeniniuose kompiuteriuose esančioms programoms, tačiau neretai norint nemokamai, ar neesant namie prie savo kompiuterio sukurti ar paredaguoti paveikslėlį tai yra puiki išeitis. Mažiau šnekų daugiau darbų :)

ajaxload.info

Adresas: http://www.ajaxload.info/

Šita tarnyba jums leidžia susikurti animuotą ajax loaderį. Kuriant loaderį rekomenduoju naudoti firefox arba operą, kadangi su kitomis naršyklėmis ši tarnyba nėra gerai suderinta, tarkime IE6 bent jau reikėdavo spalvos kodą pakeisti tik naudojant copy & paste metodą. Permatomus preoladerius kurti nepatariu, kadangi gali būti jog puslapyje matysite baltus taškus. Šioje tarnyboje pasigedau dydžių keitimo galimybės.

Manau tai puikus tinklapis kurie tiesiog nori animuoti savo puslapio ajax.

GifWorks 3.0

Adresas:http://www.gifworks.com/image_editor.html

Tai animuotų ir neanimuoti gif editorius. Čia jus pasitiks visiems gerai pažįstamas asmeninių kompiuterių programų interfeisas (ne visų aiškų). Pradžioje turėsite atsiųsti savo paveiksliuką, įkelti iš interneto ar sukurti 3D tekstą. Gaila kad ši tarnyba automatiškai nekonvertuoja paveiksliukus iš jpg, png ir kitokių formatų. Galėsite tiktai įkelti GIF.
Čia galėsite pakeisti paveikslėlių dydį, pridėti efektų, pažiūrėti gif informacija.

Manau tai puiki tarnyba norintiems greitai paerdaguoti savo gif animacai, arba paveikslėliui.

Online Image editor

Adresas: http://www.imageeditor.net/

Labai panašus į GifWorks 3.0, tačiau čia galėsite dirbti su kitokių formatų paveikslėliais, bei juos sukonvertuoti. Tačiau šitas editorius jums neleis redaguoti animuotų paveikslėlių, tiesiog parašys jog failas yra sugadintas.

SlashUP

Adresas: http://www.splashup.com/

Nustebau pamatęs tokį į photoshopą panašų editorių, kuriuogalima dirbti prie bet kokio kompiuterio, pajungto prie interneto ir turinčių flash9 pluginą (nes šitas editorius naudoja flex technologijas).
Šiame editoriuje vienu metu galima dirbti su keliais paveikslėliais. Piešti, kirpti, kopijuoti ir panašiai. Palaiko layerius, turi keletą filtrų. Užsiregistravę galėsite savo paveiksliukus saugoti šioje tarnyboje. Gali dirbti su daugelio formato failais, tačiau animuotų gif neleidžia redaguoti.
Manau tai puiki alternatyva photoshopui, manau vienintelis trūkumas tas jog šitas editorius nepalaiko klavišų trumpinių (keyboard shortcuts), o tai yra gan didelis stabdis, ypač tie kurie yra labai pratę prie photoshopo, be to gan sunku ką nors piešti.

Pabaigai norėčiau pasakyti, jog naršykliniai editoriai dar negali 100% pakeisti kompiuterinių programų, tačiau šaunu matyti kad žengtas toks didelis žingsnis, manau ateityje tikrai sulauksim dar geresnių naršyklinių editorių, ir ne tik editorių. Visai gali būti kad kas nors ims ir sukurs counter strike variantą.

:, , , , ,

4 Comments for this entry

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!